GEON™ Creative Workshop

Kalite Politikası

Bizim için kusursuz müşteri memnuniyeti en ön plandadır.

Kalite politikası, bir organizasyonun kalite yönetim sistemiyle ilgili ana hedeflerini ve taahhütlerini ifade eden bir belgedir. Bu politika, organizasyonun kalite yönetim sistemine uygun olarak kalite standardını sağlamak ve sürekli olarak geliştirmek için gereken kaynakları sağlamayı taahhüt eder.

Bizim kalite politikamız, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamayı ve aşmayı hedeflemektedir. Müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak için, kalite yönetim sistemimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Kalite politikamız, aynı zamanda, tedarikçilerimizle işbirliği yaparak kaliteli malzemeler ve hizmetler sağlamayı, kalite yönetim sistemimizde belirlenen hedefleri ve standartları yerine getirmeyi taahhüt eder.

Bu politika, işletme performansını sürekli olarak izlemeyi ve iyileştirmeyi de içerir. Bu şekilde, kalite yönetim sistemi ile ilgili tüm süreçleri optimize ederek, verimliliği artırabilir ve sürekli olarak gelişebiliriz.

Sonuç olarak, kalite politikamız, müşteri memnuniyetini artırmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak ve sürekli olarak gelişmek için kalite yönetim sistemimizi optimize etmeyi taahhüt ediyoruz.


Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Müşteri Görüşleri

Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz
kusursuz müşteri memnuniyetidir.

TÜRKİYE

E-Ticaret sitesi kurmak ve Online satış yapmak, gündemimize girdiğinde bunu hangi kurumsal web tasarım firması ile gerçekleştirebiliriz düşüncesiyle yaptığımız aramalarda, Geon Creative Workshop'a ulaştık. Online satış sitemizi profesyonel bir şekilde hayata geçirdiler. Günlük ciromuz hergeçen gün hızla artıyor. Hedeflerimizi yakaladığımız için son derece mutluyuz.

Ahmet C. Firma Sahibi
Bursa E-Ticaret Sitesi Tasarımı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım firmaları arasında gerek yazılım teknolojileri, gerekse modern tasarımları ile beklentilerimizi oldukça profesyonel bir şekilde karşıladılar. İnternet sitemizi arama sonuçlarında bulunduğu konumlardan üst sıralara taşıyarak, işletmemizin büyümesine ve yeni müşteriler kazanmamıza olanak sağladılar. Herkese tavsiye eder, bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Hande E. Firma Sahibi
En iyi web tasarım kaliteli bursa'da çözüm sunar
TÜRKİYE

Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayabildiğimiz, özgün bir web tasarıma sahip internet sitemiz ile her geçen gün hızla büyüyoruz. Tüm süreci itinalı ve özverili bir şekilde yürüten Geon Creative Workshop'a çok teşekkür ederiz.

Ersan A. Firma Sahibi
Bursa'nın en kaliteli web sitesi çözüm ortağı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım ajansı ile yaklaşık 12 yıldır çalışıyoruz. İnternet sitemizin yeniden kurulumu sonrasında; E-Ticaret çözümleri konusunda profesyonel destek aldık. Ayrıca internet reklamcılığı konusunda da oldukça başarılı bir reklam, tanıtım ve yazılım şirketidir. Herkese tavsiye ederim.

Buse T. Firma Sahibi
İdeal Seçim için Bursa'da Web Tasarımı Kaliteli Çözüm Sunar

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşteriler

Müşteriler

  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz

20
Yıllık Deneyim.
575
Mutlu Müşteri
500
Proje
100
Danışmanlık